Nuotolinis mokymasis

Mokytis ezoterinių mokslų nuotoliniu būdu galima dviem būdais:

  1. Įsigyti pas mane ezoterinės filosofijos mokymo vadovėlį „Žmogus ezoterikoje“.

Kam šis mokymo vadovėlis yra skirtas? Ką jis duos? Kokia iš jo nauda? Šis ezoterinės filosofijos mokymo vadovėlis yra skirtas visiems, bet ne jaunesniems, kaip 16 metų amžiaus žmonėms. Jame yra aprašomas naujas supratimas apie žmogaus energetiką, paskirtį, tarpusavio santykius, įvairūs išgyvenimo klausimai ir t.t. Kaip žmogui tapti laimingu? Kaip nesirgti? Kas tai yra pinigų energija? Kaip ją pritraukti? Kaip tapti magnetu, kuris traukia vien tik sėkmę į jūsų šeimą? Kaip sukurti šeimą? Kas tai yra vyras ir moteris? Kas tai yra seksualinė energija ir kaip ją valdyti? Kur ji randasi? Kaip apsaugoti savo namus, savo biznį ir patį save nuo blogos energijos? Kaip gydyti žmones? Kur slypi ligų atsiradimo paslaptis? Kaip susirasti vyrą? Kaip susirasti moterį? Kaip išlaikyti gerus tarpusavio santykius? Kaip sukurti verslą? Kas tai yra prakeikimai, nužiūrėjimai, užkalbėjimai ir sugadinimai? Kaip nuo jų pasisaugoti? ir t.t. ir t.t. ir t.t.

Viskas yra parašyta remiantis sveiku protu. Jokios mistikos, jokių būrimų, jokios magijos ir t.t. Bet už tai yra labai daug praktinių pratimų, mantrų ir žinoma ezoterinės filosofijos.

Po kiekvieno kurso baigimo turėsite išlaikyti egzaminą. Sėkmingai išlaikius egzaminą gausite to kurso įšventinimą ir jam atitinkantį pažymėjimą. Tik pabaigus tam tikrą kursą, gausite galimybę įsigyti sekantį kursą.

Kiekvienas kursas yra „pdf“ failo formate. Knygos neleisiu. Jei kas norės galės patys atsispausdinti ir susirišti kaip knygą.

Rimtas perspėjimas: Kiekvienas kursas yra skirtas tik tam žmogui, kuris jį pas mane nusipirks. Tiems žmonėms kurie išleistą vadovėlį įsigys kitu keliu, galiu rimtai pranešti: Jei naudosite ten duotas praktikas, jos jums nedirbs ir gali net pakenkti. Kodėl taip yra, viską perskaitysite I kurso įvade.

Šiuo metu I kurso kaina yra 500 Eur.

Viso vieno kurso pilnai užteks visiems metams, ar net daugiau.

Tai yra mokymo vadovėlis, o ne romanas, todėl jį patartina skaityti neskubant ir visus pratimus atlikti sąžiningai. Tam, kad duota praktika suveiktų, daugelį pratimų reikia atlikti kiekvieną dieną po vieną kartą ir visus metus.

Dirbsite sąžiningai – sėkmė garantuota.

Tie kurie įsigys ezoterinės filosofijos mokymo vadovėlį, kilus bet kokiems klausimams dėl kokios nors duotos praktikos teisingo atlikimo, galės su manimi susisiekti telefonu, Skype, ar užeiti pas mane į ofisą.

Garantija: Tiems, kas tiesiogiai įsigys pas mane ezoterinės filosofijos mokymo vadovėlį suteikiama 100% ir 60% pinigų grąžinimo garantija. Tai reiškia, jei 1 savaitės bėgyje nuo vadovėlio išsiuntimo datos, jums nepatiks duota medžiaga, aš be jokių ginčų jums grąžinsiu visus jūsų sumokėtus pinigus, o jei duota medžiaga jums nepatiks laike pusę metų, aš iš karto grąžinsiu 300 Eur. 200 Eur. pasiliksiu sau kaip kompensaciją už įdėtą darbą ir sugaištą laiką.

  1. Užsirašyti į Facebook uždarą grupę „Ezoterinės filosofijos pamokėlės“. Ten kiekvieną sekmadienį Jūs gausite po vieną ezoterinės filosofijos video pamokėlę, kurią Jūs galėsite bet kada peržiūrėti. Pamokėlės trunka maždaug apie 30 min. Kiekvienos pamokėlės pabaigoje yra duodama užduotis parašyti savo supratimą apie kitos pamokėlės temą. Rašinėlis rašomas remiantis tiktai savo supratimu, o ne nurašant iš kitų šaltinių. Jei kas nors neaišku, Jūs visada galite man parašyti, ar užduoti klausimus tiesiogiai per Facebook. Aš į juos atsakau kai tik galiu. Klausimai gali būti užduodami tiktai susiję su duotos pamokėlės tema.

Pamokėlės yra mokamos: 35 Eur. už einamą mėnesį į priekį.

Jei neatliekate namų užduoties, ar nesumokate pinigėlių, tuomet Jūs būsite pašalinamas iš grupės. Tai yra padaryta tam, kad mokytumėtės atsakomybės už savo pasirinkimus.

Pabaigus/išklausius I kursą  yra laikomi egzaminai. Jei egzaminas yra išlaikomas, tuomet Jūs gaunate įšventinimą į I kursą ir Jums yra suteikiama teisė mokytis kitame.

Ezoterinių Mokslų Akademija yra prestižinė ezoterinės filosofijos mokykla ir į ją aš priimu tiktai patikrintus mokinius.

Norint mokytis prašau atsiųsti man į elektroninį paštą savo MOTYVACINĮ PRISISTATYMĄ. Kas Jūs toks/ia? Kas Jus paskatino mokytis ezoterikos? Kodėl pasirinkote mano mokymo įstaigą? Kokia Jūsų ezoterinė patirtis? Jei jau mokėtės kur nors, tuomet kur ir pas ką?

Prie jo prisekti rašinėlį „Kas tai yra Mokytojas?“

Pasilieku sau teisę Jūsų nepriimti, jei man kas nors nepatiks, nepaaiškinant priežasčių.