Ezoterika jau visiems pasiekiama

Jau daug metų, manęs žmonės klausia: Ar galima ezoterikos mokintis nuotoliniu būdu? Ir aš kiekvieną kartą atrašydavau, kad tai beveik neįmanoma. Kodėl? Todėl, kad kas yra ezoterika nėra vieningos nuomonės. Vieniems tai būrimai, kitiems meditacijos, dar kitiems tam tikra mokslo šaka, tiksliau pseudomokslas, dar kitiems gyvenimo būdas ir t.t. ir t.t.

Mano supratimu, ezoterika – tai Visatos ir materialaus pasaulio dėsnių, kaip ir atskirų objektų, tiek ir jų abiejų bendro sąlyčio filosofija. Todėl ezoterika apima visas sritis: tiek dvasines, tiek fizines ir kartu jas apjungia į Vienį. Štai kodėl, ezoterika nėra mokslas. Nors aš ir pats seniau kitaip mąsčiau. Ką gi, turiu progą prisipažinti: Aš klydau.

 
Taigi, ezoterika tai ne mokslas, tai pačių Tikriausia Filosofija. Išmanant ją galima viską paaiškinti: tiek pačius Visatos dėsnius, tiek Dievo sampratą, įvairių tikėjimų įvairumą, žmogaus kūno būtinumą ir jo laikinumą, vyro ir moters skirtingumą, nuomonių įvairiapusiškumą ir t.t. ir t.t. ir netgi Jos didenybės Meilės spalvingumą.
 
Tikiuosi nustebinau. Taip. Tai mano supratimas. Kitoks. Savitas, bet mano. Ir kaip ne keista, bet jis man padeda, o ne trukdo. O gėriu visada reikia pasidalinti. Todėl atėjo laikas ir man su Jumis juo pasidalinti.
 
Jau greitai bus du metai, kai pradėjau rašyti ezoterinės filosofijos mokymo vadovėlį, kurį pavadinau „Žmogus ezoterikoje“.
 
Kam šis mokymo vadovėlis yra skirtas? Ką jis duos? Kokia iš jo nauda? Šis ezoterinės filosofijos mokymo vadovėlis yra skirtas visiems, bet ne jaunesniems, kaip 16 metų amžiaus žmonėms. Jame yra aprašomas naujas supratimas apie žmogaus energetiką, paskirtį, tarpusavio santykius, įvairūs išgyvenimo klausimai ir t.t. Kaip žmogui tapti laimingu? Kaip nesirgti? Kas tai yra pinigų energija? Kaip ją pritraukti? Kaip tapti magnetu, kuris traukia vien tik sėkmę į jūsų šeimą? Kaip sukurti šeimą? Kas tai yra vyras ir moteris? Kas tai yra seksualinė energija ir kaip ją valdyti? Kur ji randasi? Kaip apsaugoti savo namus, savo biznį ir patį save nuo blogos energijos? Kaip gydyti žmones? Kur slypi ligų atsiradimo paslaptis? Kaip susirasti vyrą? Kaip susirasti moterį? Kaip išlaikyti gerus tarpusavio santykius? Kaip sukurti verslą? Kas tai yra prakeikimai, nužiūrėjimai, užkalbėjimai ir sugadinimai? Kaip nuo jų pasisaugoti? ir t.t. ir t.t. ir t.t.
 
Viskas yra parašyta remiantis sveiku protu. Jokios mistikos, jokių būrimų, jokios magijos ir t.t. Bet už tai yra labai daug praktinių pratimų, mantrų ir žinoma ezoterinės filosofijos.
 
Šiuo metu esu parašęs dar tik I kursą, kuris susideda iš 7 dalių. Viso bus 7 kursai. Po kiekvieno kurso baigimo turėsite išlaikyti egzaminą. Sėkmingai išlaikius egzaminą gausite to kurso įšventinimą ir jam atitinkantį pažymėjimą. Tik pabaigus tam tikrą kursą, gausite galimybę įsigyti sekantį kursą.
 
Kiekvienas kursas yra „pdf“ failo formate. Knygos neleisiu. Jei kas norės galės patys atsispausdinti ir susirišti kaip knygą.
 
Rimtas perspėjimas: Kiekvienas kursas yra skirtas tik tam žmogui, kuris jį pas mane nusipirks. Tiems žmonėms kurie išleistą vadovėlį įsigys kitu keliu, galiu rimtai pranešti: Jei naudosite ten duotas praktikas, jos jums nedirbs ir gali net pakenkti. Kodėl taip yra, viską perskaitysite I kurso įvade.
 
Šiuo metu I kurso kaina yra 500 Eur.
 
Viso vieno kurso pilnai užteks visiems metams, ar net daugiau.
 
Tai yra mokymo vadovėlis, o ne romanas, todėl jį patartina skaityti neskubant ir visus pratimus atlikti sąžiningai. Tam, kad duota praktika suveiktų, daugelį pratimų reikia atlikti kiekvieną dieną po vieną kartą ir visus metus.
 
Dirbsite sąžiningai – sėkmė garantuota.
 
Tie kurie įsigys ezoterinės filosofijos mokymo vadovėlį, kilus bet kokiems klausimams dėl kokios nors duotos praktikos teisingo atlikimo, galės su manimi susisiekti telefonu, Skype, ar užeiti pas mane į ofisą.
 
Garantija: Tiems, kas tiesiogiai įsigys pas mane ezoterinės filosofijos mokymo vadovėlį suteikiama 100% ir 80% pinigų grąžinimo garantija. Tai reiškia, jei 1 savaitės bėgyje nuo vadovėlio išsiuntimo datos, jums nepatiks duota medžiaga, aš be jokių ginčų jums grąžinsiu visus jūsų sumokėtus pinigus, o jei duota medžiaga jums nepatiks tik po tam tikro laiko, aš iš karto grąžinsiu tiktai 400 Eur. 100 Eur. pasiliksiu sau kaip kompensaciją už įdėtą darbą ir sugaištą laiką.
 
Visiems, kas rimtai susidomėjo skambinkite tel.: +370 648 47568
 
Į replikas ir žinutes neatsakinėju.
 
ez. m. dr. Mindaugas Stravinskas

Parašykite komentarą