15 комментариев на «“Klasikinis masažas”»

 1. Mindaugo atliekami masazai yra patys puikiausi, patys nuostabiausi, patys paciausi… Man dar neteko sutikti kito tokio zmogaus, kuris taip atliktu masaza kaip Mindaugas… Tai kazkas tokio, ka sunku nusakyti zodziais… Labai daznai pagalvoju, kad ko gero ir neteks daugiau sutikti zmogaus taip atliekancio masaza.
  Didziuojuos, kad teko patirti kas tai ir buti jo mokine.
  Aciu is visos sirdies.

  • Neseniai baigiau klasikinį masažą, dirbu su žmonėmis ir labai džiaugiuosi pasirinkusi būtent šiuos kursus.
   1, Labai stipri masažo technika. Mindaugo atliekamas masažas — aukštasis pilotažas. Mačiau, kaip dirba pažengusieji — jėga.
   2, Atsakomybė. Kiekvieną judesį kartojame kol išmokstame. Privalumas — mažos grupės,
   3, Esu baigusi ne vienus masažo kursus, todėl atsakingai pastebiu,jog per 2
   — 3 dienų seminarus tiesiog nepajėgiame kokybiškai aprėpti visos informacijos srauto, todėl savo darbe panaudojame tik dalį to, ką sužinome, kartais mechaniškai kartodami ir nelabai suvokdami judesio esmės. Šiuo atveju dirbu su visa duota medžiaga
   4, Kiekvienas susitikimas — vis nauja gyvenimo pamoka. Patikėkite, labai išmintinga ir vertinga. Kiekvienam ji vis kitokia.
   Svarbiausia — pasirinkti ir siekti. Sėkmės siekiantiem,,,

 2. 4 metus galvojau ir ieškojau kur mokytis klasikinio masažo.Džiaugiuosi,kad pasirinkau Mokytoja Mindaugą Stravinską. Jo dėka supratau,kad masažas rimtas ir atsakingas darbas-malonumas.Žinios kurias gavau:praktiškos,teorines,gyvenimiškos….tai neįkainojamos pamokos.AČIŪ Mindaugai

 3. Išmokti gerai ir taisyklingai atlikti nėra taip paprasta,kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio, Ačiū Jums Mindaugai už kantrybę ir nuoširdumą mus mokant. Tokio išsamaus paaiškinimo ir kruopštaus bei atsakingo mokymo daugiau niekur neteko sutikti.

 4. Labai džiaugiuosi pasirinkusi masažų mokytoju gerb. Mindauga. Jis tapo ne tik masažo, bet ir saves supratimo suvokimo mokytoju, pamokų laikas prabėgo akimirksniu, igyta patirtis neįkainojama.Nuoširdžiausias Ačiū Jums už rūpestį ir kantrybę, mokant mus. Aš dar būtinai sugrįšiu semtis išminties ir tobulinti masažo tehnikos.
  AČIŪ.

 5. Visų pirma-begalinė padėka Mindaugui..Už nuostabias pamokas,kurios labai prisidėjo prie savęs pažinimo,teisingų gyvenimo dėsnių supratimo,ir žinoma, pasakiško viso kūno masažo išmokimo.Dėkoju už žinias,kantrybę,šilumą,bei užkrečiantį juoką..

  Visų antra- nuoširdžiai rekomenduoju tobulėjimui rinktis Mokytojų-MOKYTOJĄ Mindaugą Stravinską…

  Ir trečia..- stiprybės,ramybės,bei jėgų Jums!

 6. Laiškas

  Ilgą laiką mastau parašyti Jums laišką, vis galvodavau nuo ko pradėti, kaip kreiptis, ką ištikrųjų noriu parašyti..už ką padėkoti, už ką pasidžiaugti…
  Šiandien man nėra svarbu ar Jūs mane prisimenat, ar leiskite man susireikšminti, pagalvojate kaip Man sekasi… Aš tiesiog noriu padėkoti už tai kad viską ką pasakojote, dalinotės išmintimi ir praktika, už tai kad atskleidėt kas yra žmogaus kūnas, žinoma išmokėte masažų technykos ir už tai kad suvokimo kelionė nuo mūsų pirmo susitikimo prieš pora metų iki dabar įgavo prasmę. Tvirtai dabar žinau kas aš ir kodėl turėjo būti viskas kas buvo ir žinoma kas bus. Ant tų pamatų kuriuos kaip mažus akmenėlius davėte susitikimų metu (ir apie vieno man įpatingo vakaro pagalba) pradėjau statyti namą, pradėjau matyti ir tik po kažkurio laiko atsirinkinėti teisingas «statybines» mežiagas. Pradėjau viską liesti… kvėpuoti net pradėjau… Ačiū!
  Šendien aš nebebijau visiems pasirodyti «kitokia» , sakyti ką galvoju ir nebedaryti kas man nepatinka. Tiesiog gyvenu ir noriu gyventi ! Ir pasirodo labai gera yra gyventi ir kaip sakėte «tuos prievartautojus pakeitus meiles dievais.. ne baimė o malonumas».

  Pagaebiai,
  Giedrė

 7. Mano pasirinktas sprendimas pasiteisino šimteriopai. Labai džiaugiuosi kad, radau internete nuorodą, kuri man davė drąsos ir įkvėpimo pas Jus apsilankyti. Masažo mokymai labai aiškūs ir teoriškai ir praktiškai. Jūs suteikėte mano ateities planuose siekiamybės ir noro pačiai užsidirbti . Mokinote darbą kurį dirbi reikia atlikti jausmingai ir su didele meile. Mokinote kaip reikia mokėti išreiksti jausmus ir jų negailėti parodyti akivazdžiai.
  Labai labai dėkoju ir manau kad dar praktikos ir naujų įkvėpimų mes dar pas Jus kreipsimės . Nuoširdžiausias ačiū ir iki naujų susitikimų

  • Geras klausimas :) Ezoterika — tai visas mūsų/Jūsų gyvenimas. Pabaigę Jūs galėsite bet kur stoti į bet kokią mokyklą ir su įsigyta specialybe Jūs galėsite toliau sau sėkmingai dirbti. Ezoteriko specialybė nesuteikia teisės dirbti bet ką. Ezoterika — tai įvadas į Jūsų naują sėkmingą gyvenimą

Добавить комментарий