Masajuki masažas

SAIONJI MASAYUKI MASAŽAS

Saionji Masayuki masažas – tai japonų energetinė procedūra, turinti savyje žinomiausių masažo stiliaus elementų: Shiatsu, klasikinio ir kiniečių Šaolino vienuolynų. Saionji Masayuki masažas veda prie viso stuburo, pečių linijos ir visų galūnių pusiausvyros, tokiu būdu visos žmogaus organizmo gyvybinės jėgos: kraujas, limfa, energetika ir t.t. nekliudomos juda žmogausviduje ir netrukdomai, be pertrūkių atlieka savo funkcijas. Tokiu būdu įvyksta žmogaus savaiminis išsigydymas. O kadangi medicininė statistika yra tokia, kad maždaug 98% žmonių turi dubens kaulų iškrypimą praktiškai nuo pat savo gimimo ir netgi gimdymo metu ( jei pati moteris gimdydama turi dubens kaulų iškrypimą), tokiu būdu šitas masažas reikalingas praktiškai kiekvienam.

Šitą metodiką, dėka didelio darbo ir kitų metodikų nagrinėjimo, japonų specialistas Masayuki Saionyi surado Kinijoje, Šaolinų vienuolyne. Jo metodika oficialiai naudojama 40 pasaulio šalių ir praktiškai neturi šalutinio poveikio.

 Saionji Masayuki masažas leidžia:

Atstatyti žmogaus organizmo svorio ir energetinį centrą

Atstatyti stuburo ir sąnarių lankstumą

Giliai atpalaiduoti raumenis ir odą

Pagerinti kūno laikyseną, stovėseną ir eiseną

Atpalaiduoti visą kūną ir pašalinti vidinius įsitempimo blokus

Pašalinti raumenų suglebimą ir pakelti jų tonusą

Pakelti ir atstatyti lytinį potraukį tiek vyrams, tiek moterims

Pagerinti erekcinę funkciją vyrams

Intensyviai sudeginti nereikalingas kalorijas, be širdies ritmo pakėlimo

Pašalinti stresus ir nuovargį

Paleisti fizinį ir dvasinį žmogaus organizmo atjauninimo procesus

Masažo trukmė trunka iki 60 minučių. Gana lengvai daromas grojant ritmingai ir lengvai muzikai. Atliekamas žmogui vilkint lengva sportine apranga.

Parašykite komentarą