Skelbimai
Ezoterika nuotoliniu būdu
EZOTERIKA NUOTOLINIU BŪDU
TAI JAU TIKRA
JOKIOS MISTIKOS IR APGAULĖS
PABAIGUS KURSĄ IŠDUODAMAS PAŽYMĖJIMAS

Skaityti daugiau…

Ezoterinis konsultavimas ir energetinis gydymas Kaune

Jau daug metų dirbu su žmogaus energetika ir turiu sukaupęs didelę praktiką. Diagnozuoju ar žmogus yra nužiūrėtas, ar prakeiktas ir jei įmanoma pašalinu juos. Gydau depresiją. Dirbu su fotografijomis. Konsultuoju įvairiais psichologiniais klausimais. Nustatinėju porų suderinamumą. Konsultuoju įvairiais mirties klausimais. Įvaldęs Lenormand ir Taro kortų reikšmes.

Kartais rezultatai pranoksta net pačius lūkesčius. Svarbiausia TIKĖTI. Jei žmogus netiki, tuomet ir Dievas nepadės. Todėl ir aš ne visiems galiu padėti, tačiau subalansuoti Jūsų energetinę būseną, atstatyti pasitikėjimą savimi tikrai galiu. O kur energija juda laisvai, ten ir ligų būti negali.

Dažniausiai liga atsiranda tada, kada žmogus sužino savo negalavimo PAVADINIMĄ. Kaip tai įvyksta galėsiu papasakoti, kada apsilankysite pas mane. Todėl apie ligas nekalbu. Jei galiu žmogui padėti – padedu.

Naudoju įvairias technikas: bioenergetiką, Reiki, Shiatsu, kvėpavimą, meditaciją…

Dirbu tik su EZOTERINIŲ PASLAUGŲ TEIKIMO SUTARTIMI.

Vienos valandos kaina tik 60 Eur. Tačiau kaina gali kisti priklausomai nuo apsilankymo tikslo, suteiktų paslaugų sudėtingumo ir kitų faktorių. Galima derėtis.

Laukiu Jūsų

Registracija tiktai telefonu +370 648 47568

Į žinutes neatsakinėju

Daugiau apie mane galite pasiskaityti: http://www.ezoterinismokslas.lt/rektorius/

ez. m. dr. Mindaugas Stravinskas

Laimės ir sėkmės ženklai ir prietarai
Visi anksčiau ar vėliau susiduriame su nepaaiškinamais ženklais ir simboliais kuriuos pamatome tiek realiame gyvenime, tiek sapnuose. Simbolių kalba gali mus perspėti apie greitai įvyksiančius tiek gerus, o kartais ir nelabai malonius pasikeitimus mūsų gyvenime. Jei turite klausimų, galite juos užduoti įėję į šią nuorodą.
 
Atsakymai nėra nemokami, kaip ir viskas šiame pasaulyje. Kaina tiktai 5 Eur.
 
Sąskaita pinigų pervedimui: LT317300010004419885 Mindaugas Stravinskas

Skaityti daugiau

PIRMĄ KARTĄ LIETUVOJE – TAI JAU ĮMANOMA – PSI SUGEBĖJIMŲ NUSTATYMAS

          Pirmą kartą Lietuvoje, tik Ezoterinių Mokslų Akademijoje, jūs galite išsitirti  ar turite PSI (paranormalių sugebėjimų).

          „PSI“ yra priešpaskutinė ( 23 –oji ) klasikinės graikų abėcėlės raidė. Priešdėlis „psi“ siejasi su pirmąja žodžio „psiche“ ( siela ) raide. Šis stebuklingas žodis turi tą pačią reikšmę kaip ir „paranormalus“.

          Pagal unikalią technologiją, kuri yra paremta ir įrodyta mokslininkų ( tikimybių teorija ) jau galima nustatyti, ar žmogus turi paranormalių sugebėjimų.

          Testas atliekamas apie 2 – 3 valandas. Išduodamas pažymėjimas patvirtinantis, kad jūs atlikote testą su jūsų PSI ( paranormalių sugebėjimų ) koeficientu.

Testo kaina tik 30 Eur.

Būtina išankstinė registracija telefonu +370 648 47568

EZOTERIKO GARBĖS IR ETIKOS KODEKSO SUDARYMAS

Kviečiu visus, įvairių ezoterinių sričių savo srities žinovus prisidėti prie naujo projekto EZOTERIKO GARBĖS IR ETIKOS KODEKSO sudarymo. Kaip žinia tokio KODEKSO dar niekas nėra padaręs. Labai prašau atsiųsti savo ezoterinės srities ETIKOS TAISYKLES, ar ĮSTATUS, pataisymus-papildymus ir aš juos įtrauksiu į bendrą EZOTERIKO GARBĖS IR ETIKOS KODEKSĄ. Tokiu būdu Jūs būsite įrašytas kaip bendraautorius šito nuostabaus ir labai reikalingo kūrinio sukūrimą. O kad jis tikrai reikalingas, čia manau, kad niekam nekyla jokių abejonių. Juo galės pasinaudoti įvairūs žmonės eidami pas Jus gauti paslaugų ar informacijos, ar įvairių ezoterinių specialybių besimokinantys studentai. Jis visada bus atnaujinamas, bei papildomas, bent jau per metus vieną du kartus. Parodykime, kad savo darbą dirbame sąžiningai ir neapgaudinėjame  mumis pasitikėjusių klientų. Jei viskas bus gerai, kuo aš net neabejoju, EZOTERIKO GARBĖS IR ETIKOS KODEKSAS kuo greičiau bus atspausdintas kaip knyga ir platinamas viešai.

 

Su meile, viltimi ir tikėjimu

 ez. m. dr. Mindaugas Stravinskas

ATVIRŲ DURŲ DIENOS KIEKVIENĄ PENKTADIENĮ

Daugelio žmonių pageidavimu Ezoterinių Mokslų Akademijoje atvirų durų dienos kiekvieną penktadienį nuo 10 val. iki 15 val. Jų metu Jūs galite pabūti kartu, pasidalinti įspūdžiais, patyrimais, pamedituoti, užduoti klausimus ir visiems kartu ieškant atrasti atsakymus. Tuo laiku galėsite gauti minimalią ezoterinę pagalbą – informaciją: įvairūs ezoterinio pobūdžio klausimai, auros būsena, sveikatos problemos, porų suderinamumas, įvairaus pobūdžio psichologinės problemos, trumpas įvairių klausimų atsakymas Taro arba Lenormand kortų pagalba, kaip susirasti kitą savo puselę, kaip išbristi iš nesibaigiančio nesėkmių rato, kaip nugalėti depresiją ir daug daug kitų dalykų.

 Jūsų laukia arbata, atgaiva sielai, geras pamokantis žodis, auros harmonizavimas, pakrovimas gera energija ir trumpas gydymo seansas. Tik šią dieną užmokestis 10 Eur. O jei paskaitysite, kad kartu praleistas laikas buvo vertas daugiau, tuomet galėsite damokėti. Tai liečia ir visus kitus kurie nori daugiau sužinoti apie akademiją ir mokslus joje.

Atvirų durų metu kiekvienam apsilankiusiam skiriu pusę valandos.

Telefonas pasiteiravimui ir išankstinei registracijai +370 648 47568. Į žinutes neatsakinėju

ez. m. dr. Mindaugas Stravinskas