Rektorius

 

Ez. m. dr. Mindaugas Stravinskas

rektorius1998.06.05 baigiau Masajuki manualinės terapijos masažo kursus.

1999.08.20 baigiau klasikinio masažo kursus.

2004.05.16 baigiau Vilniaus Visuomeninės Parapsichologijos akademiją pas Vytautą Kazlauską.

2004.08.11 suteiktas Reiki Meistro- Mokytojo vardas. Reiki Meistras-Mokytojas Runnig Wolf.

2007.06.01 suteiktas parapsichologo Magistro laipsnis.

2008.02.05 įsteigta VšĮ Ezoterinių Mokslų Akademija.

2008.02.05 išrinktas VšĮ Ezoterinių Mokslų Akademijos rektoriumi.

2008.05.31 išrinktas Respublikinės Ezoterikų konfederacijos viceprezidentu.

2008.09.01 baigiau Shiatsu masažo kursus.

2011.03.07 suteiktas ezoterinių mokslų daktaro laipsnis.

Visos atsiradusios problemos atsispindi žmogaus energetikoje, tokiu būdu bet koks ezoterikas visa tai gali sutvarkyti energetiškai – savo energijos pagalba. Tai yra pats populiariausias būdas kuriuo naudojasi beveik visi ezoterikai. Dažniausiai problemos su kuriomis kreipiasi žmonės į ezoterikus, nėra jau tokios didelės problemos, kaip įsivaizduoja pats žmogus. Paprasčiausiai jose nieko nėra apčiuopiamo, ką būtų galima energetiškai panaikinti, arba sutvarkyti, dažniausiai tai yra tik pačio žmogaus vidinis nepasitenkinimas jį supančiu pasauliu. Matydamas tai, aš nusprendžiau dirbti kitaip: parodyti žmogui, kad yra naujas būdas  ir kitas supratimas, kaip būtų galima, gana greitai,  išspręsti jo problemas ir, kad jo susikurta problema nėra jau tokia problema.

Aišku, dažnai reikia padirbėti ir energetiškai, bet prie viso to aš pasirinkau daug sunkesnį kelią – mokymą. Suteikti žmogui naują pasaulio suvokimą.

Žmogui yra labai sunku keistis, juk daug lengviau apkaltinti kitą. Nežinau kodėl žmonės taip elgiasi, gal todėl, kad jie savęs visiškai nepažįsta…

Stengtis pažinti mus supantį pasaulį, nepažinus savęs – tik tuščias laiko švaistymas

ez. m. dr. Mindaugas Stravinskas

Paprastam žmogui iškylantys gyvenimiški sunkumai, tampa jam kenkiančiomis problemomis. Bent taip jis pats skaito. Gyvenimiški nepatogumai ir sunkumai, daugeliui žmonių, atrodo, kaip Dievo bausmė – juk jo gyvenimas turi būti geras, linksmas ir laimingas… Bet jeigu taip nėra, tuomet belieka tik viena išeitis, ieškoti kaltininko ir dažniausiai jis atrandamas išorėje. O juk problemos visada kyla mumyse. Mūsų pačių nepasitenkinimas, anksčiau ar vėliau, materializuojasi išorėje. Todėl mes matome tai, ką sukuriame patys. Iškilus sunkumams, mes juos įvardiname problemomis, ieškodami kaltų išorėje, problemų neišsprendžiame ir kas dar labiau keisčiau, jų dar daugiau padaugėja. Tuomet tai vėl tampa sunkumu, kurią vėl įvardiname problema, ir vėl iš naujo ieškome kaltų išorėje. Taip ir sukasi „paprasto“ žmogaus pasaulis. Galų gale, žmogus pats sau tampa problema: daug dirbta, daug emocijų išleista, o gyvenimas kaip buvo blogas, taip ir liko. Todėl, kam lipti ant to pačio grėblio, kai galima tą grėblį paprasčiausiai pašalinti. Tik per daugelį darbo metų aš išmokau tai padaryti. Reikia žmogui tik papasakoti, kaip tas grėblys atsiranda ir parodyti, kaip jį reikia pašalinti. Tada žmogus pats pradeda tai savarankiškai daryti ir jo gyvenimas tampa gražus ir laimingas. Žmogus tampa pats sau šeimininkas, savo Likimo kalvis ir kokį gyvenimą jis nori turėti, toks jis ir tampa.

Šiame pasaulyje daug kas duoda mums įvairiausius patarimus, būdus ir technikas kaip tapti laimingais. Tiesiog, vos ne ant kiekvieno kampo, už tam tikrą kainą galima įsigyti taip vadinamas „stebuklingas lazdeles“, bet niekas net nepastebi, kad tai daroma vien tam, kad padaryti iš žmogaus „narkomaną“, kuris, vėl ir vėl sugrįžtų pas tą patį pardavėją.

Visas pasaulis yra kaip didelis turgus, kuriame galima beveik viską nusipirkti ir parduoti. Ir čia galioja tiktai rinkos taisyklės, todėl visi tame turguje dirbantys yra vadinami vienu žodžiu – VERSLININKAI ir visai nesvarbu ar tai psichologija, medicina, magija, parapsichologija ir t.t., Už jūsų pinigus čia viskas galima. Žmogui daug lengviau vaikščioti su ramentais, nei bandyti įtempti savo kojų raumenis ir pradėti vaikščioti pačiam. Todėl, per savo gyvenimą aš padėjau gal ir nelabai daugeliui žmonių, negu kiti. Nes pasakyti žmogui, kad „problema“ yra jis pats ir, kad jam reikia keisti savo požiūrį į tam tikrus dalykus, yra daug sunkiau, negu žmogui pasiūlyti nusipirkti „stebuklingą lazdelę“. Kiti jas pardavinėdami padėjo daug didesniam kiekiui žmonių ir žinoma uždirbo daug daugiau negu aš ir apie juos yra rašoma laikraščiuose, kuriami filmai, tačiau, patikėkite, nieko nėra geriau kaip vaikščioti pačiam be ramentų. Nežinau, bet mano supratimu žmogus turi visada išlikti sąmoninga būtybe. Tik tokiu būdu žmogaus siela įgauna išmintį ir leidžia kilti dvasingumo laiptais aukštyn.

Aš myliu savo darbą, myliu visus mane supančius žmones ir jaučiu didelę atsakomybę prieš juos. Neperku, nesiūlau ir nepardavinėju tų narkotikų, kurie vadinami „stebuklinga lazdelė“ ir esu visiškai nepriklausomas nuo kitų pardavėjų.

Turiu savitą ir pagal save gana teisingą požiūrį į ezoterinius dalykus. Parašiau EZOTERIKO ETIKOS IR GARBĖS KODEKSĄ. Juo visur ir visada vadovaujuosi. Tai man kaip maldaknygė, manau, kad daugelis ezoterikų irgi paseks šiuo mano pavyzdžiu. Susidūręs su žiniasklaidos ir televizijos šou programomis pradėjau dirbti tik su sutartimi. Žmogus pasirašo sutartį – dirbu, nepasirašo – ne. Šiuo metu, manau, kad Lietuvoje esu vienintelis ezoterikas kuris teikia ezoterines paslaugas prieš tai sudaręs išankstinę sutartį su klientu.

Tačiau pats didžiausias mano hobi tai Ezoterinių Mokslų Akademija. Studentų nedaug, bet čia mokinasi tik tie žmonės iš kurių ateityje išaugs tikrai puikūs ezoterikai. Sukūriau savo unikalią mokymo sistemą, kuri yra visiškai nepanaši į kitų ezoterinių mokyklų, akademijų, institutų vedamas paskaitas. Todėl į ją įstoti yra gana sunku. Nesivaikau kiekybės, mane domina tiktai kokybė. Akademijoje sukūriau studentų mokymosi unikalią vertinimo sistemą, kas man anksčiau atrodė kaip iš fantastinio filmo. Ezoterinių Mokslų Akademija jau tampa prestižine ezoterinių dalykų mokymosi įstaiga. Ir mane tai džiugina. Reiškia einu teisingu keliu.

Dar vienas hobi, tai klasikinio rusiško masažo kursai. Juos daryti mane išmokė gydytojas K. Telyčėnas. Apmokymai vyksta tik mažose grupelėse, todėl galiu skirti visą dėmesį kiekvienam besimokinančiam. Kad išmokti šitokio masažo atvažiuoja net gydytojai iš kitų Lietuvos miestų. Susidomėjimas tikrai labai didelis.

Shiatsu masažo mokinausi vienerius metus. Tai buvo nepakartojamas, pilnas įspūdžių laikotarpis. Mokintis teko labai daug: Kiniečių filosofija, medicininės žinios apie žmogaus kaulus ir ypač apie raumenis, jų pavadinimai, meridianai. Buvo labai sunku, bet ir buvo verta. Svarbiausia buvo geras dėstytojas gydytojas Evaldas Bortkevičius. Nuolatinė vadovo priežiūra ir darbas padarė savo. Įgijau nuostabų „ginklą“ – Shiatsu masažą. Kiekvienas save gerbiantis masažistas turi mokėti Shiatsu masažą. Jis gana greitas ir efektyvus.

Apie Masajuki Saionji dubenkaulių atstatymo terapiją galima kalbėti be galo. Tai nuostabi manualinio masažo technika. Žmogus atsigauna tiesiog akyse. Šitos technikos pasekėjų dar neturiu. Kad ją išmoktum reikia daugiau negu noro.

Reiki Meistro – Mokytojo vardą, pagal Usui ir Tibeto sistemas, man suteikė Tarptautinės Reiki Meistrų asociacijos (Global Reiki Master Association) įkūrėjas Joseph Running Wolf Sparti. Jis Reiki žinias gavo iš 4 žmogaus. Štai jo linija:  Usui – Hayashi -> Takata – Virginia Samdahl – Rev. Joseph Sparti. Todėl jo žinios yra patikimos, tikros ir nepakeistos. Gaila, net pats Sparti sako, kad kuo toliau, tuo labiau Reiki sistema išsigimsta. Jau labai tie visi Meistrai nori būti išskirtiniais unikumais. Todėl visiems kas nori išmokti TIKRAS Reiki Meistro Mikao Usui gydymo sistemos paslaptis, patarčiau labai atsakingai pasirinkti tą kas jas jums ruošiasi suteikti. Čia galioja „sugedusio telefono“ principas. Jei Reiki žinios buvo perduotos iš labai tolimo giminaičio, tada galutinis rezultatas bus iškreiptas ir netikras. Beje Reiki iniciacijas ir žinias suteikiu ir aš. Drąsiai galiu pasakyti, kad jos yra TIKROS ir NEIŠKRAIPYTOS.

Toliau labai trumpai ir glaustai.

1998 metais susipažinau su velioniu Vytautu Kazlausku. 2002 metais buvau paskirtas Vilniaus Visuomeninės Parapsichologijos akademijos Kauno skyriaus prorektoriumi ir iki pat Vytauto Kazlausko mirties 2005.02.08 buvau jo artimas mokinys. Nuo 2002 metų organizuoju kasmetines parapsichologų konferencijas – muges Vilniuje ir Kaune, šį darbą tęsiu ir dabar.

Atlieku bioenergetinius seansus: tvarkau auras, nuimu nužiūrėjimus ir prakeikimus, parenku vietas statyboms, valau nuo neigiamos energijos namus ir butus, padedu spręsti įvairias psichologines problemas tiek pavieniams asmenims, tiek šeimoms. Daugelio žmonių esu vadinamas tiesiog Mokytoju. Mano mėgstamiausia tema – Meilės tema. Nuo 2006 metų aktyviai dalyvauju Respublikinės Ezoterikų konfederacijos veikloje: esu tarybos narys, etikos komisijos pirmininkas, o 2008 metais esu išrinktas viceprezidentu. Domiuosi Tai Chi. 2008 metais mano iniciatyva buvo sukurtas naujas ezoterinis žurnalas „Mokslas Ezoterika Žmogus“, kurio vyr. redaktorė buvo Lina Kažimikaitienė. 2011 m. parašiau ir apgyniau disertacinį darbą tema „REIKI“ ir man Respublikinė Ezoterikų Konfederacija suteikė ezoterinių mokslų daktaro laipsnį.

AŠ SPAUDOJE:

Prie kavos.lt   NUO KO PRIKLAUSO GROŽIS?

Balsas.lt    Ezoterikas: dažniausiai žmonės klausia apie sveikatą ir mirties datą 

Ji 24.lt   Eksperimentas: kaip sužinoti, ar turime paranormalių sugebėjimų?

Alfa.lt   Aiškiaregiai: gelbėtojai ar lupikautojai?

 

Su meile ez. m. dr. Mindaugas Stravinskas