Shiatsu masažo kursai Kaune

Shiatsu (šiatsu) masažas. Tai meridianinis masažas, kilęs Japonijoje, tačiau paremtas kinų filosofija. Pagal kinus, žmogaus organizmą veikia penki elementai: ugnis, žemė, vanduo, medis ir metalas. Visi šie elementai yra susiję su tam tikrais mūsų organais, kurie turi savo energetinius kanalus vadinamus- meridianais. Japonų kalbos žodis „shiatsu“ reiškia paspaudimą pirštu. Shiatsu masažas – tai tolygus tam tikrų taškų ir tam tikrų meridianų paspaudimas.

Kursų metu jūs susipažinsite su Kinų filosofija, išmoksite visus meridianus ir jų taškus, taip pat išmoksite greitai, klausimų pagalba, nustatyti kokiam elementui žmogus priklauso ir pagal tai atlikti SHIATSU masažą.

SHIATSU masažas atliekamas vilkint lengva sportine apranga ir jam nereikalingi jokie masažiniai stalai, įrankiai ar masažiniai aliejai.

Išmokę SHIATSU masažo paslapčių jūs galėsite greitai nustatyti žmogaus negalavimo priežastį ir ją pašalinti.

Tai puiki galimybė išmokti tikrai nuostabų masažo būdą, kurį galėsite panaudoti bet kur ir visiems žmonėms, jų nenurengiant.

Kursų apimtis maždaug 45 ak. val. Kursų kaina tik  820 Eur. Reikalinga išankstinė registracija +370 648 47568 Kursų vadovas natūralios terapijos specialistas ez. m. dr. Mindaugas Stravinskas Plačiau apie SHIATSU masažą galite pasiskaityti:

Skaityti toliau

2 komentarai

  1. Sveiki susidomejau shiatsu masazo kursais?
    Paskaitos vyksta individualiai? ar su klase?
    Ir ka butent mokote? kaip atrodo teorija?

Parašykite komentarą