Ezoterika nuotoliniu būdu

EZOTERIKA NUOTOLINIU BŪDU
TAI JAU TIKRA
JOKIOS MISTIKOS IR APGAULĖS
PABAIGUS KURSĄ IŠDUODAMAS PAŽYMĖJIMAS

 
Taip. Jūs neapsirikote. Ezoterikos Jūs jau galite mokytis būdami, bet kuriame pasaulio krašte, sąlygos gana paprastos: reikalingas tiktai išmanusis telefonas, arba kompiuteris ir žinoma internetas.
 
Kiekvieną sekmadienį Jūs gausite po vieną ezoterinės filosofijos video pamokėlę, kurią Jūs galėsite bet kada peržiūrėti. Vienos pamokėlės trukmė nuo 15 min. iki … Kiekvienos pamokėlės pabaigoje yra duodamas namų darbas – užduotis parašyti savo supratimą apie kitos pamokėlės temą. Rašinėlis rašomas remiantis tiktai savo supratimu, o ne nurašant iš kitų šaltinių. Apimtis – įvairi. Jei kas nors neaišku, Jūs visada galite man parašyti, ar užduoti klausimus tiesiogiai per Facebook. Aš į juos atsakau kai tik galiu. Klausimai gali būti užduodami tiktai susiję su duotos pamokėlės tema.
 
Dažniausias klausimas: Ką man duos ezoterika? Visiškai klaidingas manymas, kad ezoterika, tai norėjimas nuversti Dievą, ar pažeminti kito žmogaus tikėjimą juo. Ezoterika irgi pripažįsta Dievą, tik jos Dievas yra džiaugsmo Dievas, o džiaugsmingas žmogus nežemina kito žmogaus įsitikinimų ir jam negrasina. Todėl gerbkime vienas kito pasirinkimus. Tačiau apie tai mes pakalbėsime video pamokėlių metu.
 
Tai ką man duos ezoterika, ar ezoterinė filosofija?
 
Visų pirma, video pamokėlių metu jūs suprasite kas tai yra atsakingumas, sužinosite pagrindinius ezoterikos dėsnius, Laiko upės principus, žmogaus energetinių centrų sandarą, susipažinsite su žmogaus psichine energija, taip pat su vidaus organų energetika, išmoksite kaip galima išgydyti save, susipažinsite su Karminiais mazgais, išmoksite užsidėti amžinas apsaugas ir dar daug daug kitokių dalykų. Viso mokslo metu jūs gausite gausybę įvairiausių ezoterinių praktikų, mantrų, apeigų… Ir tai tik pradžia. Viso yra VII kursai…
 
Mokydamiesi video pamokėlių jūs labai aiškiai suprasite, kaip yra sudarytas mus supantis pasaulis ir galiu Jus užtikrinti, kad Jūsų požiūris visiškai pasikeis. Tuo pačiu pasikeis ir Jūsų gyvenimas, geriau suprasdami save, Jūs pradėsite ir kitus geriau suprasti, tuo pačiu ir kiti žmonės Jus pradės geriau suprasti. Aš garantuoju, kad video pamokėlės, beveik visiškai pakeis Jūsų ankstesnį supratimą. Jūs tapsite sėkmingais žmonėmis, pradėsite prie savęs traukti tiktai džiaugsmą, susirasite savo antras puseles, žinoma, jei dar nesusiradote, žymiai pasikeis Jūsų finansinė padėtis, Jūs pradėsite daugiau užsidirbti, jei turite savo verslą, tuomet jis žymiai išaugs, galėsite sau leisti paatostogauti egzotinėse šalyse, Jūsų bendravimas taps laisvu ir Jūs kaip magnetas pradėsite prie savęs traukti tiktai gerus žmones, išmoksite kaip reikia apsiginti nuo įvairių prakeikimų, nužiūrėjimų ir t.t. Jūs tiesiog apie juos užmiršite, taip pat išmoksite kaip pagydyti save ir Jūsų senatvė bus laiminga savo anūkų ir proanūkių apsuptyje. Ar norite to? Žinoma, kad taip.
 
Tuomet skubėkite užsirašyti į „Ezoterinės filosofijos pamokėlės“ grupę.
 
Mokslas atitinka mokymąsi Ezoterinių Mokslų Akademijoje. Po kiekvieno kurso, bus egzaminai ir juos sėkmingai išlaikius bus išduotas Ezoterinių Mokslų Akademijos atitinkamo kurso baigimo pažymėjimas.
 
Pamokėlės yra mokamos: 45 Eur. už einamą mėnesį į priekį.
 
 
Jei turite klausimų, tuomet skambinkite telefonu +370 648 47568
 
Esate visi laukiami

2 komentarai

    • Visų pirma reikia parašyti rašinėlį „Kas tai yra Mokytojas? Kaip aš jį įsivaizduoju? Kaip jis turi atrodyti? Kaip jis turi mane mokyti? Kaip turi rengtis? Ką turi b8ti baigęs?…“ ir jį atsiųsti man į paštą ezoterinismokslas@gmail.com Dar būtų labai gerai, jei ir pati prisistatytumėte: Ką jūs esate baigusi? Kuo domitės? Kokius turite diplomus? Kodėl pasirinkote ezoteriką? Ko iš jos tikitės? Ką toliau darysite baigusi? Kodėl būtent pasirinkote mane?…

Parašykite komentarą