Ezoterinis konsultavimas ir energetinis gydymas Kaune

Jau daug metų dirbu su žmogaus energetika ir turiu sukaupęs didelę praktiką. Diagnozuoju ar žmogus yra nužiūrėtas, ar prakeiktas ir jei įmanoma pašalinu juos. Gydau depresiją. Dirbu su fotografijomis. Konsultuoju įvairiais psichologiniais klausimais. Nustatinėju porų suderinamumą. Konsultuoju įvairiais mirties klausimais. Įvaldęs Lenormand ir Taro kortų reikšmes.

Kartais rezultatai pranoksta net pačius lūkesčius. Svarbiausia TIKĖTI. Jei žmogus netiki, tuomet ir Dievas nepadės. Todėl ir aš ne visiems galiu padėti, tačiau subalansuoti Jūsų energetinę būseną, atstatyti pasitikėjimą savimi tikrai galiu. O kur energija juda laisvai, ten ir ligų būti negali.

Dažniausiai liga atsiranda tada, kada žmogus sužino savo negalavimo PAVADINIMĄ. Kaip tai įvyksta galėsiu papasakoti, kada apsilankysite pas mane. Todėl apie ligas nekalbu. Jei galiu žmogui padėti – padedu.

Naudoju įvairias technikas: bioenergetiką, Reiki, Shiatsu, kvėpavimą, meditaciją…

Dirbu tik su EZOTERINIŲ PASLAUGŲ TEIKIMO SUTARTIMI.

Vienos valandos kaina tik 60 Eur. Tačiau kaina gali kisti priklausomai nuo apsilankymo tikslo, suteiktų paslaugų sudėtingumo ir kitų faktorių. Galima derėtis.

Laukiu Jūsų

Registracija tiktai telefonu +370 648 47568

Į žinutes neatsakinėju

Daugiau apie mane galite pasiskaityti: http://www.ezoterinismokslas.lt/rektorius/

ez. m. dr. Mindaugas Stravinskas

Parašykite komentarą