PIRMĄ KARTĄ LIETUVOJE – TAI JAU ĮMANOMA – PSI SUGEBĖJIMŲ NUSTATYMAS

          Pirmą kartą Lietuvoje, tik Ezoterinių Mokslų Akademijoje, jūs galite išsitirti  ar turite PSI (paranormalių sugebėjimų).

          „PSI“ yra priešpaskutinė ( 23 –oji ) klasikinės graikų abėcėlės raidė. Priešdėlis „psi“ siejasi su pirmąja žodžio „psiche“ ( siela ) raide. Šis stebuklingas žodis turi tą pačią reikšmę kaip ir „paranormalus“.

          Pagal unikalią technologiją, kuri yra paremta ir įrodyta mokslininkų ( tikimybių teorija ) jau galima nustatyti, ar žmogus turi paranormalių sugebėjimų.

          Testas atliekamas apie 2 – 3 valandas. Išduodamas pažymėjimas patvirtinantis, kad jūs atlikote testą su jūsų PSI ( paranormalių sugebėjimų ) koeficientu.

Testo kaina tik 30 Eur.

Būtina išankstinė registracija telefonu +370 648 47568

2 komentarai

  1. as turiu sugebejimu ir man nereikia testu juos nustatyti tiesiog ieskau kur galima mano sugebejimus lavinti jei galite padekite man aciu

    • Lavinimas savo sugebėjimų yra savarankiškas ir juos galima lavinti įvairiai. Kaip mokinys lavina savo įgūdžius ir žinias gyvenime, kada palieka mokyklą? Taip ir Jūs lavinkite. Dirbkite savo mėgiamą darbą, kurkite šeimą, jei dar nesukūrėte, taupykite pinigus ir t.t. Keliais žodžiais „Darykite savo gyvenimą laimingą“. Juk Jūs viską jau mokate.
      Sėkmės

Parašykite komentarą